Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 09-03-2010, 10:24
Brian Mari Brian Mari is offline
banned user

paspa`

Am vrut sa pun link-ul in galeria mea personala, dar m-am sucit cand am vazut, ieri ca toti floritologii au scos ghioceii, panselutele si zambilutele de la naftalina si, precum faceau ode pe vremea raposatului inspre cinste si laudare, asa s-au intrecut ei, micutii, care mai pe care in cuvinte si urari, unul mai penibil ca altul!!!

Doamne ce-a ajuns galeria asta!!!

doamnelor cu d mic, sa fiti iubite.... de noi, dar nu azi, azi avem alta treaba!

paispe, cinspe, cinspe.... hic!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=SxXcB...eature=related
Reply With Quote

Old 09-03-2010, 14:52
mircea tt's Avatar
mircea tt mircea tt is offline
Senior member

Poti totusi sa pui link-ul ! sau ceva, acolo in galeria ta !!!
Reply With Quote
Old 09-03-2010, 20:39
mihailo mihailo is offline
Senior member

Mmmm... Ai galerie personala?! Foarte, foarte interesant! Si ce pui mataluta pe galeria aia, ia sa-ti vedem ordefurile! Suntem curiosi mai taman ca niste c.funduri de baba inobilate cu panze de paianjeni subnutriti de-atata post negru.
Cand te-ai sucit, sper sa nu fi avut frun ghinion si sa fi ramus cu freo jitie...

Last edited by mihailo; 09-03-2010 at 20:43..
Reply With Quote
Old 09-03-2010, 20:54
banned user

Aaaaa, pai stai asa ca n-am stiut ca aici lumea e judecata prin prizma pozelor, ca de vreo doua zile ma tot plimb prin galeriile celor de aici si nu prea vad nimic sa se incadreze in gen.

Tot ce vad e poze cu flori de 8 martie (si mi s-a confirmat ca toate saiturile de socializare le au), posturi cu replici infinite, pline de mistocareala ieftina, oameni care sunt interesati mai mult de barfituri decat de fotografie, sa mai zic?

De asta mi-am si permis comentariile, ca altfel, n-as fi indraznit soto!!!

Asa ca, de ofensat, nu stiu daca se pune problema s-o fi facut, cat despre pozitia mea, nici nu ma gandesc sa ies din categoria terchea berchea!

Aaaa si inca ceva! Eu n-am facut pe nimeni prost. Fiecare isi cunoaste singur statutul.
Reply With Quote
Old 09-03-2010, 21:51
decebal's Avatar
decebal decebal is offline
Senior member

Acu', din doua una: ori ca Domnisoara/Doamna/Domnisorul/Domnul Brian Mari moare de grija GF (vezi "Doamne ce-a ajuns galeria asta!!!"), ori ca domnia-sa nu-i decat un "flamer", ori un mai vechi si frustrat membru, ori ceva "hired gun" (ca tot e "Cei 7 magnifici" pe National TV)...
Oricum ar fi, orice discutie care-i purtata pe un ton civilizat si declanseaza luari de pozitie oneste este binevenita... ne mai scoate din amorteala...
Insa, daca se-ajunge la vorbe grele, e mai nashpa, ca sa citez unul dintre "neologismele" cu care unii siluiesc zilnic limba romana...
Cat despre GF, e ca la televizor: telecomanda e la privitor... cui nu-i place - schimba canalul!...
Reply With Quote
Old 09-03-2010, 22:13
banned user

Asa e, Domnule/Domnisorule/Doamna/Domnisoara/ decebal, dar ai observat dumneata cati au apasat deja pe telecomanda?

si atunci nu iti pui problema ca postul respectiv ar putea avea o problema, ca sa ramanem la comparatia facuta de tine?

eu nu vreau sa schimb canalul, raman pe aici, si sa vezi ce incomod o sa fie, he he!!!
Reply With Quote
Old 09-03-2010, 22:38
Florian Raducanu's Avatar
Florian Raducanu Florian Raducanu is offline
Senior member

Old 09-03-2010, 22:40
snaaapus's Avatar
snaaapus snaaapus is offline
Senior member

snap

Macar daca ne-ai spune ce ai de spus prin cateva fotografii ... pana atunci raman niste vorbe aruncate de pe o tastatura ! Sincer sa fiu cuvintele tale nu ma pun deloc pe ganduri, galeriafoto nefiind o indatorire persoanala a nimanui ci doar un loc unde cuvintele, parerile si trairile sunt, in general, insotite si de imagini complementare. Sunt convins ca daca, in loc sa ataci prin cuvinte, ai fi atacat prin imagini altfel ar fi fost privita aceasta tentativa de ... nujt ... ceva.
Old 10-03-2010, 10:11
decebal's Avatar
decebal decebal is offline
Senior member

Daca eram proprietarul site-ului, sigur ca-mi pasa cati au schimbat canalul... dar nu ma uit peste gardul vecinului si nu mor de grija altuia... fiecare proprietar de site (sau de orice altceva) e indreptatit sa faca ceea ce doreste cu proprietatea sa...

Pot incerca sa accept si ca a fi incomod pentru altii poate fi un tzel, in viata... Chiar daca nu-s de acord, pot incerca sa accept existenta unor puncte de vedere diferite de ale mele...

Si, cum spuneam, thread -ul asta poate deveni chiar interesant, atata timp cat pastreaza un ton decent...
Reply With Quote
Old 10-03-2010, 10:18
Senior member

Hm, ma facurati curios. Hai sa va vaz, dati-i bice! Sunt numai ochi, urechi si bastoane.
Reply With Quote
Old 10-03-2010, 14:15
Senior member

Hai flacailor, ce paziti?! Va mai ganditi mult? Ia uite, lumea asteapta, sunt deja cateva sute de accesari pana acum. Hai, macar aici sa mai invioram galeria, dati-i zor!
Sau v-a acaparat spectacolul jigodiilor de la Parlament?
Ca eu cand vreau sa fluier, fluier, cand vreau sa-njur, injur!

*He, he! Misto, acum mi-a dat prin gand, o treaba neaos romaneasca, bag asta ca moto.

Last edited by mihailo; 10-03-2010 at 14:21..
Reply With Quote
Old 10-03-2010, 14:29
banned user

Ton decent, domnule Decebal?

Unul de si-a sters posturile de aici, tocmai m-a atacat personal, fara sa fi avut vreo treaba cu pozele sau cu orice legat de ele.

E bine totusi ca a inteles, in final, ca a gresit si a remediat retragandu-se dintr-o discutie pe care n-o putea continua in mod decent.

Asta, cred eu, e una din principalele probleme ale sit-ului asta. Orgoliul catorva care au adoptat aerul de invatacei si profesorasi si care nu accepta nimic mai presus de ei. Atitudinea asta, sunt convins ca indeparteaza lumea in a posta, comenta, interactiona.

Eu propun ca postarea imaginilor sa fie in directa legatura cu socializarea. Adica, orice postare nou sa fie posibila doar dupa comentarea unui numar de imagini deja postate. Sunt mai mult decat convinsa ca se poate realiza si mai sunt si mai convinsa ca nu poate face decat bine comunitatii.
Reply With Quote
Old 10-03-2010, 15:46
Daniela Toma's Avatar
Daniela Toma Daniela Toma is offline
Senior member

Domnule Brian Mari, caci sigur esti de genul masculin, zic eu...din cand in cand se mai ridica unul si tipa ca ii trebuie GF-ului haine noi, daca te referi la fotografii, ma uit in ograda dumitale si vad ca e goala. Nu inteleg de ce te apuci sa tipi in gura mare... Lumineaza-ma si pe mine, daca e cu putinta, cu rugamintea sa nu-mi provoci vreo stare de disconfort, sunt pasnica de fel.
Inainte de asta te rugam, te imploram, insistam sa ne arati si noua macar o captura facuta de manuta matale. Ce spui?

Last edited by Daniela Toma; 10-03-2010 at 16:00..
Reply With Quote
Old 10-03-2010, 16:03
banned user

Draga Monalisa, in galeria mea nu va exista niciodata vreo fotografie. Eu sunt doar o voce, sau mai bine zis... o terchea berchea.

Da, ai intuit foarte bine, se spune si o stiu si eu foarte bine, de altfel, ca intuitia feminina, este extraodinara!
Exact despre poze zic eu ca e vorba pe galeria asta, si mai mult despre posibilitatea de a invata despre asta, contrar parerii multor altora.

Daca trebuie sa ai poze multe si bune ca sa poti avea dreptul la opinii aici, atunci multi n-ar avea ce vorbi , dar uite ca o fac. Pe ei de ce nu-i intrebi? Sau doar cei care ridica probleme sunt agasanti?

Mi-ar placea sa cred ce zici ca nu suntem asa agasante, dar din pacate realitatea spune altfel!

Te pupic!
Reply With Quote
Old 10-03-2010, 16:16
Senior member

Alo, alo! "Te pupic" este marca propie, a mea. Daca vrei s-o folosesti platese. In poze.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules