Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Fotografia saptamanii (2004-2010)
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

View Poll Results: Cine sa faca propunerile?
Castigatorul saptamanii anterioare 2 13.33%
rosana, ca ne e lene 7 46.67%
rosana, ca nu vrem sa ne implicam 2 13.33%
Ce ne trebuie fotografia saptamanii? 1 6.67%
Altfel 3 20.00%
Voters: 15. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 24-02-2005, 01:15
Coane's Avatar
Coane Coane is offline
Senior member

Rosana, tot timpul m-am candit ca faci o treba foarte buna la fotografia saptamanii, eu unul nu as fi rezistat, cred!
Pe de o parte nu am timp sa m-a implic in prea multe discutii si comentarii iar pe de alta parte imi pare bine ca acestea exista...! Asa ca in ultimul timp am cam neglijat sa mai trec prin aceasta parte a forumului.

Creiteriul de selectare mi se pare potrivit si obiectiv, nu am ce comenta! Daca nu te-ai saturat ar fi tare frumos din partea ta sa continui, iar daca totusi ai facut treaba asta suficient si vrei sa te opresti, te inteleg...!

Spor la munca tuturor!
Reply With Quote
Old 24-02-2005, 14:18
florin_constantinescu florin_constantinescu is offline
Senior member

Si eu as vrea sa te ocupi in continuare de sectiunea asta. Chiar faci o treaba buna!
Reply With Quote
Old 24-02-2005, 16:03
Claudiu's Avatar
Claudiu Claudiu is offline
Member

Nu ne parasi...

Daca timpul iti permite si placerea este la fel de mare ca pana acum ar fi bine sa-ti pastrezi locul...Nu toti pot fi atat de minutiosi in alegerea fotografiilor si ar fi pacat sa preia aceasta sarcina unul care nici macar nu a trecut odata prin toate fotografiile de pe acest site.
Daca se poate ... mergi mai departe si nu te opri aici....
Cu respect
Claudiu

Last edited by Claudiu; 24-02-2005 at 16:06..
Reply With Quote
Old 24-02-2005, 19:02
irina's Avatar
irina irina is offline
Member

Rosana ca poate (sper sa mai si vrea)

Acum ceva timp, domnul NarcisVirgiliu s-a desprins de galeria foto si cu totii i-am simtit lipsa... ne-ai mai ramas tu de incredere, iar acum vrei sa te indepartezi si tu? adica nu stiu care e motivul pt ca ai vrea sa o faci, dar daca e doar pt ca ar putea aparea discutii permite-mi sa nu fiu de acord. atata timp cat tu iti faci treaba ta fara nici un interes(si o faci si bine) atunci motive nu sunt. in pool ai dat cam putine situatii, dar oricare ar fi fost raman la parerea ca esti pers potrivita. cat ai condus tu a fost totul ok. sunt sigura ca asa va fii si de acum inainte si observ ca sunt multi care sunt de aceeasi parere.
Deci : Daca ai continua tot tu ne.ai face o mare favoare.
despre castigatorul editiei precedente...nu cred... se poate nimeri sa fii postat asa si el o poza iesita intamplator bine, sau sa nu aiba timp sau chef sau mai stiu eu ce.
LA tine probleme de genul nu s-au prezentat niciodata.
imi dau seama ca am folosit prea multe cuvinte pt a-mi exprima ideea care are defapt un singur nume:ROSANA

Last edited by irina; 24-02-2005 at 19:06..
Reply With Quote
Old 24-02-2005, 22:04
rosana's Avatar
rosana rosana is offline
Senior member

Va multumesc mult pentru incredere.
Sa explic putin. In dimineata cand am facut poll-ul m-a lovit brusc ideea ca acaparez cumva sectiunea asta. Pe urma chiar mi s-a parut dragut ca acel care castiga sa faca proupunerile( desi are dreptate si Irina). Apoi m-am gandit ca la votare nu participa foarte multa lume si m-am gandit ca aceia care nu participa , nu sunt de acord cu ceva. Am fost cam rautacioasa cu "lenea" , dar intr-un fel cred ca am avut nitica dreptate. Chiar ma mira cat de putina lume voteaza pentru fotografia saptamanii. Am facut poll-ul pe fuga, sub impulsul momentului (cred ca ma sculasem cu partea din dos, in sus ), si nu eram foarte inspirata la optiuni, asa ca am pus in final "altele" ca sa spuna lumea ce are de spus.

Ma pot ocupa in continuare de aceasta sectiune, pentru ca in momentul acesta am timp destul. Si inca mai am entuziasm, deci nu era vorba despre asta.
Sincera sa fiu mi s-a parut destul de palpitant uneori. Controlam sa vad care mai e situatia voturilor, sa vad daca preferata mea e in top, uneori mai interesant decat daca ar fi fost vorba de o fotografie de-a mea.

In incheiere, votati, votati, dar nu ma mai laudati, ca mi se suie la cap si devin si mai carcotasa.
Reply With Quote
Old 24-02-2005, 22:18
Claudiu's Avatar
Claudiu Claudiu is offline
Member

Bravo

Multzumim ca ne esti aproape.
Nu cred ca ti se suie nimic la cap ci iti vei face treaba la fel de bine daca nu si mai bine ca pana acum...
Esti cea care isi merita locul la aceasta categorie....
Spor la treaba...
Cu respect
Claudiu
Reply With Quote
Old 24-02-2005, 23:26
alinn's Avatar
alinn alinn is offline
Senior member

Wink

trebuie sa te ocupi tu... faci treaba foarte buna. si trebuie sa lasi timp unora ca mine sa ajunga sa fie propusi la vot promit sa nu dureze prea mult
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules