Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Thread Tools Display Modes
Old 27-02-2011, 01:51
andrei_ioachim andrei_ioachim is offline
Junior member

cine mi-a-mpuscat maimuta.

un tip intra intr-un bar cu o maimuta de mana. se aseazsa la tejghea si ii spune barmanului : 'o bere pentru mine si una pentru prietenul meu!'

beau ei berea,mananca niste alune stau ei de vorba si la un moment dat tipul ii spune maimutei : 'eu ma duc sa ma pis, ai nevoie de ceva?' maimuta: 'nu frate stai linistit.'

se duce tipul isi face nevoile si cand se intoarce vede maimuta cu capul pe tejghea cu creierii zburati. se enerveaza tipul scoate pistoul si se duce la barman : 'ma tu stii cine mi-a-mpuscat maimuta?' barmanul 'nu'. poc! il impusca pe barman.

impusca tipul pe toata lumea din bar si ajunge la lautar; ii pune pistolul la tampla si il intreaba: 'ia zi ma, tu sii cine mi-a-mpuscat maimuta?' la care lautarul: 'da cum sa nu vericule, cum sa nu stiu?!' la care tipul: 'pai ia zi ma cine mi-a-mpuscat maimuta!'

la care lautarul incepe din acordeon : 'CINEE MI-AA-MPUSCAAT MAIMUTAAAa?! CINEE MI-AA-MPUSCAAT MAIMUTAAAa?! SHA LA LAAAla LAAAA LA la la!'

[bancul asta merge mai bine spus prin viu grai deoarece se poate intona mai bine raspunsul lautarului]
Reply With Quote

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules