Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 25-08-2008, 19:26
ati ati is offline
Member

pentru Domitza - loc de refulare

Deci meshtere, varsa aici ce ai de varsat.
Si ca sa ai toate motivele iti mai spun asa: sunt crestin ortodox practicant, ma duc pe la biserica si ma rog, iar atunci cand nu ma duc, incerc sa ma rog cat pot pentru bucata noastra de rai. De aici si de dincolo. Si pentru unii ca tine, adevarat insa ca destul de rar.
Ma uimesc metodele tale. Afirmi ca esti mai inteligent decat cei mai multi si prima chestie care iti vine in minte e sa o punem de o cafteala. Daca as crede ca iti foloseste, te-as ajuta, zau.

Old 25-08-2008, 20:25
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by ati View Post
Deci meshtere, varsa aici ce ai de varsat.
Si ca sa ai toate motivele iti mai spun asa: sunt crestin ortodox practicant, ma duc pe la biserica si ma rog, iar atunci cand nu ma duc, incerc sa ma rog cat pot pentru bucata noastra de rai. De aici si de dincolo. Si pentru unii ca tine, adevarat insa ca destul de rar.
Ma uimesc metodele tale. Afirmi ca esti mai inteligent decat cei mai multi si prima chestie care iti vine in minte e sa o punem de o cafteala. Daca as crede ca iti foloseste, te-as ajuta, zau.
ooooo, multam! Un topic numai pt mine!! am ajuns vedetaaaa. Mestere, unde ai citit tu de cafteala?? ma gandeam ca ma ajuti cu sedinte de psihoterapie, daca am probleme, cum spui tu!! )) sau poate sa-mi asculti problemele, daca stii sa asculti, ca am foarte multe probleme... si nu ma alinta, cu domitza, ca mi se face rau, vomit!! )) numai bine!
Old 25-08-2008, 20:47
Mircea Marinescu's Avatar
Mircea Marinescu Mircea Marinescu is offline
Senior member

same old shit...pardon domi

ati, nu te mai agita ..lasa-l in durerea lui..ignora-l ca multi dintre noi de-aici.

sincer nu stiu pe cine pupa in fund de inca nu a luat ban..sau ce manevre snt la mijloc..ca la cat scandal a provocat si cat a jignit si acum si inainte, tot e pe aici...
Old 25-08-2008, 21:40
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Mircea Marinescu View Post
same old shit...pardon domi

ati, nu te mai agita ..lasa-l in durerea lui..ignora-l ca multi dintre noi de-aici.

sincer nu stiu pe cine pupa in fund de inca nu a luat ban..sau ce manevre snt la mijloc..ca la cat scandal a provocat si cat a jignit si acum si inainte, tot e pe aici...
n-am pe cine sa pup in fund Mircea, si n-as pupa niciodata pe cineva in fund. Asta e diferenta dintre noi. Tu stii cum e cu pupatu, eu nu stiu... N-am de ce sa iau ban, ca n-am jignit niciodata fara sa fiu jignit, sau tu nu mai tii minte ce scrii??? Esti uituc???
Old 25-08-2008, 20:56
ati ati is offline
Member

da, mircea, cred ca ai dreptate in definitiv. vroiam insa sa nu mai polueze subiectul ala cu vanzarea. toate bune!
Old 25-08-2008, 21:41
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by ati View Post
da, mircea, cred ca ai dreptate in definitiv. vroiam insa sa nu mai polueze subiectul ala cu vanzarea. toate bune!
gata Ati, te lasi?? nu imi faci sedinte ceva de psihoterapie?? si eu ma bazam pe tine, sincer!!!
Old 25-08-2008, 21:42
Domi's Avatar
Domi Domi is offline
Senior member

eu nu inteleg cum va suporta ceilalti de pe acest site, astia care ati facut bisericute si aveti impresia ca e site-ul vostru.
Old 25-08-2008, 21:05
piticu's Avatar
piticu piticu is offline
Member

ati, fa ca mine: punel pe ignore si no sa mai auzi de el

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules