Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 639 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1034 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1039 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1511 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1516 Ne va lua valul? - Galeria Foto
Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Thread Tools Display Modes
Old 07-12-2006, 17:02
Vlad.Ceockhan's Avatar
Vlad.Ceockhan Vlad.Ceockhan is offline
Senior member

Ne va lua valul?

intr-o fotografie a lui horhhe s-a adus discutia ca site-ul se duce la vale.
Dumitru Drinovan a propus sa se faca un thread cu dusul la vale.
rosana a postat o fotografie intitulata Valul la care este atasat un link cu anumite ganduri ale autorului.

Quote:
Stam si asteptam sa se uite careva la pozele noastre. Asteptam sa scrie cineva, ceva la ele, dar noi nu scriem decat rareori.
Stam si asteptam sa vedem ce se mai intampla la intalnirile dintre fotografi, dar noi nu mergem. De ce sa vorbim, de ce sa schimbam pareri? Doar suntem destepti si le stim pe toate. Cu doza respectiva de pesimism.
Stam si asteptam sa ne trezim mari fotografi, dar nu prea invatam.

Apoi stam si asteptam sa vina careva si sa spuna vai ce genial, iti cumpar pozele ! Evident ca nu vine.
Uneori careva se mobilizeaza si face o expozitie. Asteapta sa vina oameni, dar oamenii nu prea vin. Pentru ca nici respectivul nu prea se duce la expozitiile altora.

M-am plictisit sa stau si sa astept, dar tot asta fac. Si cred ca la fel fac 99,(9)% din cei care se cred/sunt pasionati de fotografie.
Mi-e ca ne va lua valul... by Rosana Ziemba

de ce? oare chiar asa este? ar trebui sa facem mai mult de atat?
cred ca este un subiect interesant, de luat in considerare.
daca ne exprimam fiecare punctul de vedere poate ca vom ajunge sa depasim acest moment, sau cel putin sa realizam cum stau lucrurile cu adevarat.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules