Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-11-2010, 21:05
petrescu marius petrescu marius is offline
Member

Intrebare

Ma adresez vouă colegilor de pe GALERIA FOTO dar și administratorului...conform regulamentului: Se poate promova de la “Member” la “Senior Member” daca exista cel putin 10 imagini apreciate ca foarte bune sau excelente de catre ceilalti Senior Members sau o afirmare in presa, web, premii sau expozitii. Pentru acordarea acestei titulaturi trebuie trimis un mesaj administratorului cu cele 10 link-uri. Persoanele din aceasta categorie au dreptul la un spatiu personal de 30MB si pot posta imagini in toate sectiunile galeriei. De la Senior Members am peste 35 imagini apreciate (e drept ca majoritatea sunt la bețe de chibrit) iar de curând am apărut în presa online locala și județeana(http://stiri.botosani.ro/stire/23434...pamant%22.html, http://www.dorohoinews.ro/cultura-51...SI-TU.html)dar și în presa scrisa locala și județeana tocmai cu aceste bețe de chibrit pentru care m-am contrat în comentarii cu... ,,cineva,, In opinia mea am tot ce trebuie pentru promovare pe care o solicit nu pentru glorie...faima...reclama...ci doar pentru spațiu de 30MB, am nevoie de acest spațiu din pasiune pentru fotografie și din dorința de a va avea aproape...de a va avea colegi. Chiar nu merit ? Voi ce părere aveți ? Aștept răspuns !

Last edited by petrescu marius; 01-11-2010 at 21:21..
Reply With Quote

Old 01-11-2010, 21:31
the rookie the rookie is offline
Senior member

Marius, imi pare rau ca poti crede ca, in urma unui schimb de pareri in contradictoriu, am vreo vina in ne-promovarea ta... discutia mea a fost cu tine si atit... te rog ia legatura cu admin si cere-ti drepturile. Nu e cinstit sa ma invinuiesti pe mine de influenta proasta asupra oricarui membru din galerie... ce discut discut cu voi si atit... nu-mi sta in caracter sa duc vorba, sa trag sfori si alte alea... cine ma cunoaste bine poate sa-ti confirme.

Asa ca te rog sa actionezi unde trebuie.
Reply With Quote
Old 01-11-2010, 21:54
RaduB's Avatar
RaduB RaduB is offline
Member

Cu riscul de a irita Adminul... trebuie recunoscuta ca aceeasi situatie am intampinat-o si eu de la trecerea de Junior Member la statutul de Member.....
Daca este un regulament , ar trebui aplicat in mod egal, fara a se tine cont de parerile personale ! Unii artisti tocmai ca sunt controversati atrag si deschid dispute interesante !!!
Cred ca interesul oricarui Admin este ca site-ul vizitat sa fie cat mai vizionat, accesat si apreciat.
Deasemenea observ faptul ca acolo unde Admin-ul ar trebui sa intervina sa tempereze spiritele incinse in discutii nu o face...banuiesc ca asta este motivul pentru care 2 Seniori Membri apreciati si deosebit de activi au parasit site-ul in ultimele 2 saptamani ( s-a deschis chiar si un thread pe tema asta ).

Este cazul sa ne para rau ca intram pe acest site ? Trebuie sa migram pe alte site-uri ?

Personal nu am accesat alte site-uri pentru ca mi s-a parut potrivit sa postez pe un site romanesc .

Daca se poate sa obtinem o pozitie oficiala a Adminului asupra acestor aspecte ar fi nemaipomenit !

Last edited by RaduB; 01-11-2010 at 22:01..
Reply With Quote
Old 01-11-2010, 22:04
RaduB's Avatar
RaduB RaduB is offline
Member

Adevarul este ca daca nu se creeaza o comunitate in adevartul sens al cuvantului - asa cum am considerat pana acum, cu bune si rele deopotriva - are sa imi para rau de 3 ani petrecuti pe acest site !
Reply With Quote
Old 01-11-2010, 22:35
admin admin is offline
Administrator

Marius, cred ca este a zecea oara cand raspund la intrebarea ta in legatura cu promovarea. Regulamentul se refera la afirmarea in fotografie nu si in alte domenii. De aceea nu am facut aceasta promovare.
Publicarea omuletilor din chibrituri se poate face intr-o serie cu linkuri externe sau in forum si atunci ramane spatiul din galerie numai pentru fotografii.
Reply With Quote
Old 01-11-2010, 22:42
admin admin is offline
Administrator

In legatura cu discutiile de pe forum in cazul in care considerati ca sunt jignitoare sau nepotrivite se pot raporta. In partea dreapta la fiecare post exista un buton pentru raportare. Va rog sa-l folositi (atunci cand este cazul).
Reply With Quote
Old 01-11-2010, 22:55
RaduB's Avatar
RaduB RaduB is offline
Member

Sincer , draga Admin , se face rabat de la regulament , ceea ce este o treaba neaos romaneasca.
Din ceea ce citesc eu in taieturile din ziar se refera la fotografie !
Daca doreai sa subliniezi altceva era faptul ca este acelasi autor.....dar, ce facem cu regulamentul ?
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules