Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 639 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1034 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1039 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1511 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showthread.php on line 1516 Cum eu... - Galeria Foto
Galeria Foto Apasa aici pentru inregistrare  

Go Back   Galeria Foto > Discutii de tot felul
Register Members List Search Today's Posts Mark Forums Read

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 27-12-2006, 21:50
Ivan_Adrian
Guest

Cum eu...

Eu urmez sa fiu banat de pe aceasta galerie... daca nu astazi probabil maine... sau cand voi mai posta o 9 fotografie.... dar incerc sa va las ceva... incerc sa las floarea pe care bunicu mi'a lasat'o... e deajuns e doar vina voastra daca moare.... asha ca hai sa ne jucam cu animalutzele... eu va las "Pisicutza Beata" voi daca vretzi va rog sa ma urmatzi cu diferite foto cu animale...

Old 27-12-2006, 22:23
bogdan.panait bogdan.panait is offline
Senior member

De ce banat?
Old 27-12-2006, 22:28
Ivan_Adrian
Guest

Thumbs down Pai...

Nu vreau sa ma vait... dar am facut acum ceva timp un comentariu prostesc... si am fost banat... pe nick Hunter of the end... si acum am decis sa nu stau in umbra... dar se pare ca administratorul nu este de acord sa pot posta foto pe aceasta galerie... desii cei drept mi'am recunoscut vina... dar acum ma intreb... oare in romania comunizmul a murit?
Old 28-12-2006, 08:41
rosana's Avatar
rosana rosana is offline
Senior member

Quote:
Originally Posted by Ivan_Adrian View Post
Nu vreau sa ma vait... dar am facut acum ceva timp un comentariu prostesc... si am fost banat... pe nick Hunter of the end... si acum am decis sa nu stau in umbra... dar se pare ca administratorul nu este de acord sa pot posta foto pe aceasta galerie... desii cei drept mi'am recunoscut vina... dar acum ma intreb... oare in romania comunizmul a murit?
Ceea ce patesti tu acum nu are de-a face cu "comunizmul". In ceea ce te priveste imi aduc aminte ca am incercat sa potolesc spiritele public, la una din pozele tale. Mi-ai trimis un mp obraznic si eram pe punctul sa ii sesizez adminului comportamentul tau. Ok...in aceeasi zi ti-ai repostat pozele, am crezut ca ti-a venit mintea la cap si te-ai potolit, drept care n-am mai scris admin-ului. Dar se pare ca ai facut tu altele de ai ajuns sa fii banat, eu nu stiu, ca n-am mai urmarit.
Dovada ca tu cauti cearta in continuare este chiar in acest post. As zice ca ideea de democratie este foarte prost inteleasa de catre unii, de pomenesc intr-una de comunism. Si nu stiu de ce am senzatia, dar tu nici macar nu ai apucat vremurile alea, ca sa stii exact cum a fost.
Cum iti spuneam si in mp-ul de raspuns incepi cu studiul limbii romane.

Last edited by rosana; 28-12-2006 at 08:43..
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules