Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Problema bizara
Thread: Problema bizara
View Single Post
Old 11-10-2010, 09:35
D.T.P D.T.P is offline
Junior member

Unhappy Problema bizara

De cateva zile am observat ceva ciudat in legatura cu niste poze.
- bag cardul aparatului foto intr-un adaptor care intra in usb;
- copiez pozele, 500-800.

Problema este ca unele din poze sunt copiate gresit, pe card sunt ok. Daca repet copierea, tot alte poze sunt defecte. Am incercat pe ambele harduri sa le copiez dar degeaba. Aceasi treaba o patesc si daca copiez pozele de pe dvd-uri, la fel si daca mut/copiez dintr-un loc in altul. Pe calculatorul celalalt n-am intampinat absolut nicio problema.

Exemplu de poza prost copiata. http://www.mygarage.ro/attachments/p...010-161546.jpg

Recent am instalat Adobe Photoshop Elements 9. Aproximativ de cand am trecut pe versiunea noua (de la v7 la v9) intampin problema asta.

Am postat aici in speranta ca ma va ajuta cineva, problema fiind legata de fotografii. Daca am postat intr-un loc gresit rog un moderator sa mute threadul. Multumesc

Last edited by D.T.P; 11-10-2010 at 09:40..
Reply With Quote