Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Nedumerire....
Thread: Nedumerire....
View Single Post
Old 06-07-2009, 23:32
apopida's Avatar
apopida apopida is offline
Senior member

Ileana, s-ar putea sa te superi pe mine, asta in cazul in care nu esti deja! FS in stadiul in care e in opinia mea e aiurea facuta!

Crede-ma apreciez munca pe care tu o faci dar nu pot aprecia formatul acestei competii (concurs) pentru ca nu mi se pare obiectiv!

Stiu ca fiecare poate vota orice dar atunci ce rost mai au selectiile celor 2 membri saptamanali? si nici nu pot alege 3 dintre imaginile alese de cei 2 pentru ca nu ma regasesc ca preferinte printre ele, si probabil ca multi ca mine nu o fac!

mai mult decat atat mi se pare lipsit de obiectivitate, etica si alte principii morale ca cei doi membri care au selectat in saptamana respectiva sa si voteze. E ca si cum ar spune: "Uitati aveti de ales dintre astea 10 imagini care mi-au placut mie, dar stati, dintre astea 10 vi le sugerez pe urmatoarele 3..." Mie, unul, imi pare aiurea si ma face sa ignor in totalitate propunerile respective!

N-as vrea sa fiu inteles gresit, fotografia saptamanii e un lucru bun pentru site-ul asta, poate si fotografia lunii si tot felul de dezbateri si competitii care ar putea scoate pagina din monotonia cu care, eu unul, cred ca se confrunta, dar nu facut asa!

sunt destule site-uri care au astfel de teme si dupa care cred ca cei care vor sa se ocupe s-ar putea inspira.

nu vreau sa ma dau maret si sa spun ca am eu o solutie viabila pentru astfel de tema, dar stiu ca asa cum e acum nu-i pe gustul meu!

cam atat am avut sa zic!
Reply With Quote