Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Nedumerire....
Thread: Nedumerire....
View Single Post
Old 06-07-2009, 23:24
Mara S
Guest

In primul rand, eu una nu consider ca e vina ta. Ai facut o treaba foarte buna, si stiu cat de mult ai muncit, iar acum ai senzatia ca aceasta munca a fost in zadar.

Nu stiu de ce, de la 100 de voturi cate au fost la inceput, entuziasmul a disparut aproape brusc. Pot doar sa banuiesc, datorita discutiilor ulterioare, dar nu vreau sa dau glas acestor banuieli.

Pot sa spun de ce nu mai votez eu. E drept ca intru odata la cateva zile, mai mult cand am poze de pus, si la inceput mai uitam de FS, fiindca intru mai des pe galerie si mai rar pe forum. Dar de vreo trei ture am hotarat sa nu mai votez deloc, in momentul in care am vazut ca unii isi voteaza sau isi propun propriile fotografii, iar acest lucru nu mi-a placut. De cate ori am avut fotografii propuse, nici prin cap nu mi-a trecut sa le votez, mi s-a parut de bun simt sa aleg dintre celelalte poze care mi-au placut. Asta ar fi motivul meu, dar e posibil sa ma razgandesc in viitor, in functie de cum vor evolua lucrurile, si mai ales din respect pentru munca Ilenei.
Sunt curioasa si eu sa aud motivele celorlalti, cu conditia, desigur, sa fie sinceri.

Last edited by Mara S; 06-07-2009 at 23:27..
Reply With Quote