Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Nedumerire....
Thread: Nedumerire....
View Single Post
Old 06-07-2009, 22:47
ileana_bt's Avatar
ileana_bt ileana_bt is offline
Senior member

Nedumerire....

Nedumerire sau curiozitate....cat timp se poate propune orice pt FS....de ce oare nu se voteaza? N-as da vina pe vara si pe perioada de concedii avand in vedere numarul de vizualizari de la fiecare thread FS....
Saptamana 8-14 iunie e pe cale sa se incheie cu numai...8 voturi! Din cei 386 care s-au uitat...

Cu toata sinceritatea, v-as ruga sa scrieti aici motivele pentru care sunteti asa de suparati pe FS
Daca este vina mea, si am deranjat cu ceva...imediat ce va fi altcineva disponibil ma voi retrage....acum cand mai este extrem de putin si se ajunge la zi...mie imi pare sincer foarte rau daca toata munca de pana acum a fost in zadar...pt GF ....pt userii care au dorit sa reinceapa acest FS, si pt mine...pt ca am vrut sa fie bine....cum am putut si cum m-am priceput

Orice va fi in continuare...singura mea rugaminte este sa va rapiti 2 secunde si sa scrieti un rand aici...

Multumesc!
Reply With Quote