Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Photoshop RAW galben - Again...
View Single Post
Old 07-10-2008, 18:15
cimpuducu cimpuducu is offline
Member

Da Rudi, iti multumesc, ai dreptate. Mi-a explicat Rookie odata. Insa, acum problema e oarecum alta si mie intradevar imi cam scapa: de ce nu vad pozele LA FEL atat in Camera RAW cat sin ZoomBrowser? Pe cat de simplu pe atat de ciudat. D-le, daca-s rele, atunci sa fie rele in ambele Viewere / editoare sau ce o mai fi ele.

Untitled, mersi pt ponturi dar din pacate setarile de la camera raw erau toate la default, nu am modificat nimic pe-acolo.

O sa incerc acum alta versiune de Camera Raw, respective ceva profile din ce mi-a recomnadat Cipanu, sa vedem, da de-o fi de-aici problema.

Va multumesc pentru ajutor.