Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - fotografierea fotografilor in timp de fotografiaza
View Single Post
Old 02-09-2007, 18:26
OitaRoz's Avatar
OitaRoz OitaRoz is offline
Junior member

Eu sunt de parere ca atunci cand faci niste poze - mai ales daca sunt reusite - te gandesti sa le si publici. Nu cred ca cineva face poze pentru a le sterge in momentul cand ajunge acasa sau pentru a le pastra pe un CD, DVD sau HDD. Poate doar daca le face cu scop de studiu...

De la inceput nu sunt de acord cu ideea ca nu e moral ca fotografii sa fie fotografiati pentru ca mi se par un subiect la fel de interesant ca oricare altul. Si mai ales pentru ca nu sunt mai presus decat altii, cum bine zicea sorinbaciu. La fel de bine am putea spune ca nu ii moral sa postam poze cu gunoieri in exercitiul functiunii pentru ca ii punem intr-o postura delicata. Si ca sa continui pe aceeasi tema, ba chiar sa exagerez putin: cat de moral este ca un pictor sa ia bani pe un portert, fie el facut si expus chiar si cu acordul subiectului?
Reply With Quote