Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Ne va lua valul?
View Single Post
Old 08-12-2006, 11:35
axl's Avatar
axl axl is offline
Senior member

ma bucur ca a aparut un astfel de thread....din pacate sunt de acord cu horhhe cand spune ca GF e in cadere...cred ca ar trebui luate masuri (desi stiu ca e mai greu de facut decat de spus...):
numarul de fotografii/saptamana trebuie controlat (max 5)...nu cred ca e cineva care sa faca mai mult de 5 foto bune pe saptamana
trebuie create cat mai multe interviuri(avem pe sait cativa fotografi foarte buni),concursuri,tutoriale(genul the rookie),topicuri interesante(eu am incercat dar am esuat mizerabil de fiecare data...promit sa mai incerc)
pe forum ar trebui sa se discute mai mult fotografie si mai putin altceva(forumul a inceput sa semene cu presa sportiva din Romania)
userii care nu au activat de mult timp sa fie contactati si daca nu raspund sa fie sterse conturile....
foarte important e ce spunea horhhe de comentarea fotografiilor(aici sunt si eu vinovat in sensul ca nu prea stiu sa comentez o fotografie...o sa incerc sa schimb lucrurile)

ar fi pacat sa se piarda aceasta comunitate, sa incercam s-o pastram