Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Noi - cei de pe galerie
View Single Post
Old 16-03-2006, 15:39
rosana's Avatar
rosana rosana is offline
Senior member

Vreau sa va spun ca ma bucur tare. Toata lumea a devenit mai comunicativa si se comenteaza mult mai mult la poze. Si chiar daca se critica, vad ca nu mai sare nimeni de fund in sus, oparit. E normal ca mai toti gresim, pentru ca nu e nici un critic de arta pe aici. Cred ca din schimbul de opinii toti vom avea de castigat. Mie deja mi se pare un mare pas inainte.
Si mi-ar place sa ramana aceeasi atmosfera placuta, fara scandaluri. M-am gandit sa va spun asta pentru ca brusc am realizat ca intru pe site de cateva ori pe zi, iar nu cu multa vreme in urma ajunsesem sa intru doar de 1-2 ori pe saptmana si mai mult pentru propunerile alea.
Spor !

p.s. ma gandeam sa facem un nou subiect cu poze cu noi in ipostaze hazlii/inedite. Care se incumeta?
Reply With Quote