Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 215 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/showpost.php on line 220 Galeria Foto - View Single Post - Ne va lua valul?
View Single Post
Old 10-12-2006, 20:32
SaintAndDemon's Avatar
SaintAndDemon SaintAndDemon is offline
Member

buna ziua. imi permit si eu sa zic cateva vorbe.
eu am gasit site-ul asta dintr-o intamplare, sau mai bine zis coincidenta. am intrat aici pentru ca imi doresc sa invat despre fotografie. am postat cateva poze, pe care le-am considerat eu cele mai bune, tinand cont ca nu am un aparat foto si fac poze cu telefonul. am primit multe comentarii 'dragute' care sincer mi-au taiat tot cheful de orice,si comentarii de genul 'minus'. in foarte putine cazuri mi s-a explicat unde am gresit. s-au gasit si cateva persoane care mi-au oferit ajutorul, care mi-au dat documentatie, sa pot invata. si lor le multumesc.
am cerut si eu parerea despre un aparat foto, pentru ca sincer, chiar nu stiu cu ce ar trebui sa incep. am primit un singur raspuns.
nu cred ca ar pica bine nimanui sa i se zica ceva de genu 'da tu ce cauti aici', pt ca se cam lasa de inteles asta din partea unora.
am vazut si eu prin galerii pe aici poze care nu mi-au placut si poze care mi-au placut foarte mult. dar nu mi-am permis sa comentez nimanui, pentru ca stiu ca nu am cunostinte in domeniu.
eu vreau in continuare sa invat, in ciuda celor care mi s-au zis pe aici. orice fel de indrumare este binevenita.

o zi buna in continuare
Sa treci pe langa mine
Reply With Quote