Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /storage/content/74/102274/galeriafoto.com/public_html/forums/printthread.php on line 119 Galeria Foto - pentru Domitza - loc de refulare
Galeria Foto

Galeria Foto (http://www.galeriafoto.com/forums/index.php)
-   Discutii de tot felul (http://www.galeriafoto.com/forums/forumdisplay.php?f=14)
-   -   pentru Domitza - loc de refulare (http://www.galeriafoto.com/forums/showthread.php?t=3318)

ati 25-08-2008 19:26

pentru Domitza - loc de refulare

Deci meshtere, varsa aici ce ai de varsat.
Si ca sa ai toate motivele iti mai spun asa: sunt crestin ortodox practicant, ma duc pe la biserica si ma rog, iar atunci cand nu ma duc, incerc sa ma rog cat pot pentru bucata noastra de rai. De aici si de dincolo. Si pentru unii ca tine, adevarat insa ca destul de rar.
Ma uimesc metodele tale. Afirmi ca esti mai inteligent decat cei mai multi si prima chestie care iti vine in minte e sa o punem de o cafteala. Daca as crede ca iti foloseste, te-as ajuta, zau.

Domi 25-08-2008 20:25

Quote:

Originally Posted by ati (Post 26438)
Deci meshtere, varsa aici ce ai de varsat.
Si ca sa ai toate motivele iti mai spun asa: sunt crestin ortodox practicant, ma duc pe la biserica si ma rog, iar atunci cand nu ma duc, incerc sa ma rog cat pot pentru bucata noastra de rai. De aici si de dincolo. Si pentru unii ca tine, adevarat insa ca destul de rar.
Ma uimesc metodele tale. Afirmi ca esti mai inteligent decat cei mai multi si prima chestie care iti vine in minte e sa o punem de o cafteala. Daca as crede ca iti foloseste, te-as ajuta, zau.

ooooo, multam! Un topic numai pt mine!! am ajuns vedetaaaa. Mestere, unde ai citit tu de cafteala?? ma gandeam ca ma ajuti cu sedinte de psihoterapie, daca am probleme, cum spui tu!! :))) sau poate sa-mi asculti problemele, daca stii sa asculti, ca am foarte multe probleme... si nu ma alinta, cu domitza, ca mi se face rau, vomit!! :))) numai bine!

Mircea Marinescu 25-08-2008 20:47

same old shit...pardon domi

ati, nu te mai agita ..lasa-l in durerea lui..ignora-l ca multi dintre noi de-aici.

sincer nu stiu pe cine pupa in fund de inca nu a luat ban..sau ce manevre snt la mijloc..ca la cat scandal a provocat si cat a jignit si acum si inainte, tot e pe aici...

ati 25-08-2008 20:56

da, mircea, cred ca ai dreptate in definitiv. vroiam insa sa nu mai polueze subiectul ala cu vanzarea. toate bune!

piticu 25-08-2008 21:05

ati, fa ca mine: punel pe ignore si no sa mai auzi de el ;)

Domi 25-08-2008 21:40

Quote:

Originally Posted by Mircea Marinescu (Post 26441)
same old shit...pardon domi

ati, nu te mai agita ..lasa-l in durerea lui..ignora-l ca multi dintre noi de-aici.

sincer nu stiu pe cine pupa in fund de inca nu a luat ban..sau ce manevre snt la mijloc..ca la cat scandal a provocat si cat a jignit si acum si inainte, tot e pe aici...

n-am pe cine sa pup in fund Mircea, si n-as pupa niciodata pe cineva in fund. Asta e diferenta dintre noi. Tu stii cum e cu pupatu, eu nu stiu... N-am de ce sa iau ban, ca n-am jignit niciodata fara sa fiu jignit, sau tu nu mai tii minte ce scrii??? Esti uituc???

Domi 25-08-2008 21:41

Quote:

Originally Posted by ati (Post 26442)
da, mircea, cred ca ai dreptate in definitiv. vroiam insa sa nu mai polueze subiectul ala cu vanzarea. toate bune!

gata Ati, te lasi?? nu imi faci sedinte ceva de psihoterapie?? si eu ma bazam pe tine, sincer!!!:eek:

Domi 25-08-2008 21:42

eu nu inteleg cum va suporta ceilalti de pe acest site, astia care ati facut bisericute si aveti impresia ca e site-ul vostru.

All times are GMT +2. The time now is 19:51.